DAWA YA VIDUME WASALITI KWA KUTUMIA KUTUMIA MAGARI YA KIFAHARI KUWALAGHAI WAREMBO HII HAPA...

Some girls are really mean, as in wicked to the bone! How can you set your boyfriend's Range Rover Jeep on fire simply because he che@ted on you with another girl?

Seriously, do you guys think this girl's action is justifiable? Is cheat1ng a good enough reason for her to take the laws into her hands and wreck the guy's life to the extent?

Guys, will you accept her plea: "Please, am sorry" if she does this to you?

0 comments: